Loader
Komponenty
Na życzenie klienta kompletujemy elementy niezbędne do danej produkcji. Komponenty zamawiamy tylko od sprawdzonych dostawców. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi czołowymi dostawcami komponentów, jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości komponenty w krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu naszym klientom możemy zaproponować niższe ceny sprzedaży.
15155
page-template-default,page,page-id-15155,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

Komponenty

Na życzenie klienta kompletujemy elementy niezbędne do danej produkcji (od sprawdzonych dystrybutorów).

Do kompleksowości naszych usług przekonaliśmy już wielu klientów. Na nasze barki spada odpowiedzialność za skompletowanie elementów oraz dotrzymanie terminów. Dzięki rosnącej liczbie zamówień uzyskujemy lepsze ceny zakupu, przez co naszym klientom możemy zaproponować niższe ceny sprzedaży.

Oferujemy krótkie terminy oraz atrakcyjne ceny. Mimo szerokiej oferty dystrybutorów komponentów elektronicznych, niekiedy czas oczekiwania na dany element jest zbyt długi lub jest on dostępny tylko i wyłącznie w pełnych opakowaniach. Proponujemy wyszukiwanie elementów o krótszym czasie dostawy lub niedostępnych na otwartym rynku.