Loader
Obwody drukowane - Technosystem Sp. z o.o.
15234
page-template-default,page,page-id-15234,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive
 

Obwody drukowane

Obwód drukowany jest podstawą dobrze zmontowanego układu elektronicznego i decyduje o długoterminowej niezawodności urządzenia. TechnoSystem współpracuje tylko ze sprawdzonymi producentami PCB, a obwody drukowane produkowane są na wysokiej jakości materiałach bazowych, jak Panasonic, Isola, Rogers, ITEQ, Shengyi.

 

Specyfikacja technologiczna produkowanych przez nas obwodów drukowanych:

 

Typ laminatu: sztywne, giętkie, sztywno-giętkie
Ilość warstw: 1 – 24 dla laminatów sztywnych, 2 – 10 dla laminatów sztywno-giętkich
Grubość PCB: typowa 1.6mm, maksymalna 6.0mm
Wykończenia powierzchni padów:
– Imersyjne Złoto (ENIG)
– Hard Gold (złącza krawędziowe)
– Imersyjne Srebro
– Imersyjna Cyna
– HAL SnPb oraz LeadFree
Kolor soldermaski: zielony, biały, czarny, czerwony, niebieski
Wymagania dodatkowe: Kontrola Impedancji
 
Produkujemy obwody drukowane wysokiej skali integracji, z przelotkami zaślepionymi oraz zagrzebanymi. W projektach specjalnych oferujemy laminaty o grubości Cu większej, niż standardowe 18um lub 35um. Należy jednak pamiętać, że grubość Cu na PCB ograniczona jest minimalnymi wymiarami i odstępami między padami i ścieżkami w projekcie PCB. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami technologicznymi w produkcji laminatów z miedzią o grubości 105um oraz 140um.
 
 

W przypadku nieskomplikowanych projektów w wykonaniu prototypowym oferujemy terminy dostaw do 2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy dla krótkich serii produkcyjnych wynosi 6-9 dni roboczych. Czas dostawy dla zamówień średnio i wielkoseryjnych wynosi 12 – 15 dni roboczych.