Loader
Montaż
15110
page-template-default,page,page-id-15110,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive
 

Montaż

Firma Technosystem oferuje kompleksową usługę z zakresu produkcji urządzeń elektronicznych. Zapewniamy najwyższej jakości montaż od prototypu do gotowego urządzenia. Wykwalifikowany zespół pracowników przygotowany jest do obsługi i realizacji zapytań ofertowych, zarówno w skali prototypowej, jak i masowej. Park maszynowy, dzięki swojej elastyczności, pozwala na realizację produkcji małej, średniej i wielkoseryjnej.
 
Nasz park maszynowy składa się z sitodrukarek Yamaha oraz EKRA i automatów montażowych Yamaha oraz Assembleon. Proces lutowania rozpływowego odbywa się w piecach ERSA HOTFLOW. Linie uzupełnione są bankami załadunku oraz rozładunku Cube i transporterami ASYS. Do lutowania elementów przewlekanych wykorzystujemy agregat lutowania selektywnego Inter Select IS B 335S. Montaż uzupełniający wykonujemy z wykorzystaniem stacji lutowania ręcznego ERSA oraz JBC. Kontrola jakości wykonywana jest z wykorzystaniem Systemu AOI marki Marantz.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem: Park Maszynowy
DSC_3948