Loader
O firmie - Technosystem Sp. z o.o.
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive
 

O firmie

O NAS

Geneza powstania firmy

Firma powstała w wyniku zapotrzebowania na produkcję małych partii elektroniki pomiarowej. Pierwsi inżynierowie pracowali na Politechnice Warszawskiej przy projektach związanych z nowymi technologiami łączności elektronicznej. Przy kooperacji z firmami, które wdrożyły technologię lutów bezołowiowych, firma zdobyła doświadczenie oraz poznała wszystkie problemy związane z ww. technologią. Młody zespół oraz 12 lat doświadczenia w branży, to nasze atuty, zapewniające wiedzę oraz energię, z których korzystamy przy każdym projekcie.

Nasze mocne strony:

 • Precyzja i jakość na najwyższym poziomie
 • Atrakcyjne ceny
 • Elastyczność
 • Kompleksowość

Ponadto zapewniamy:

 • Specjalistyczne doradztwo projektowo – techniczne, optymalizację projektów, wsparcie przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań
 • Testy w komorze szokowej
 • Znajomość specyfiki rynku – współpracujemy z czołowymi światowymi dostawcami oraz odbiorcami
 • Politykę poufności
 • Profesjonalną i niezawodną obsługę
 • Produkcję zgodną ze standardami ISO oraz AQAP
 • 12-miesięczną gwarancję

Nasze wszystkie usługi objęte są 12-miesięczną gwarancją. W przypadku wadliwego montażu oferujemy transport na nasz koszt. Korekt dokonujemy tak szybko, jak towary są dostarczane. W przypadku nieokreślonych problemów oferujemy diagnostykę RTG.

Dostarczamy komponenty elektroniczne oraz realizujemy ich montaż

Do naszych usług zalicza się sprowadzanie oraz montaż komponentów elektronicznych. Dzięki wypracowanym relacjom z dystrybutorami i producentami, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie części w bardzo dobrej cenie oraz krótkim terminie dostarczenia. Dzięki własnemu parkowi maszynowego oferujemy montaż komponentów SMT takich, jak RC 01005, uBGA do BGA, QFN. Nasza zdolność montażu wynosi około 20 mln elementów miesięcznie.

 

Obwody drukowane

Oferujemy obwody drukowane na laminatach typu Rogers lub Flex, czy standardowych FR4 od 1 do 24 warstw. Oprócz standardowej powłoki ochronnej typu HAL oferujemy powłoki galwaniczne oraz złoto używane głównie do złącza krawędziowego o grubości 0,76 um. Testy elektryczne obwodów drukowanych są wliczone w cenę.

 

Testy w komorze szoków termalnych

Oferujemy również testy w komorze szoków termalnych. Urządzenia są w niej testowane w wysokich i niskich temperaturach. Zakres temperatur wynosi  od – 50 ℃ do 150 ℃. Czas przejścia między komorami wynosi poniżej 5 sekund.

 

Certyfikaty:

certyfikat_iso_9001_2015
certyfikat_aqap_2110_2016
certyfikat_ncage_2020
polityka_jakosci

PROCES KROK PO KROKU

Proces tworzenia, realizacji i dostawy sprzętu wygląda następująco

 

 

01 POMYSŁ

Nie boimy się innowacji i nowych wyzwań. Współpracujemy z inżynierami z uczelni i instytutów na całym świecie. Chętnie podejmujemy się prac nad pomysłowymi projektami, które wdrażamy w życie.

 

02 PROJEKT

Opracowujemy różnorodne projekty z branży elektronicznej. Nasze układy i urządzenia wykorzystywane są w celach badawczych, jak i znajdują zastosowanie w przedmiotach codziennego użytku.

 

03 PROTOTYP

Każdy nowy projekt poprzedzony jest profesjonalnym prototypem, wykonanym ze szczególną precyzją i starannością.

 

04 REALIZACJA

Po pomyślnym zaakceptowaniu wzorcowych egzemplarzy przystępujemy do produkcji. Mamy do dyspozycji nasz nowoczesny park maszyn oraz nasz niezawodny dział wykwalifikowanych montażystów THT.

 

05 TESTY

Każdy wyprodukowany przez nas układ lub urządzenie jest skrupulatnie sprawdzane za pomocą systemów AOI Marantz  GTAz-520 oraz FDAz-350, które diagnozują wszelkie błędy montażu podzespołów elektronicznych.

Realizując Art. 32 c. pkt. 2 Prawa Atomowego podaje się do wiadomości poniższy komunikat: informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością